Paatsalu puhkekeskus

Vaba aeg

Meie juures saab puhkust põnevalt sisustada mitmel moel. Oleme arvestanud, et oma hinnalist aega saaksid siin nautida nii tegusama kui ka rahulikuma eluviisiga inimesed. Kes soovib tegevust, saab paadiga kalale minna või matkata merel: aerutada lahel või külastada mõnd lähedast laidu (alates 01. juulist). (sadamast lähemalt)

Kui soovite siinkandis matkata, oleme teile abiks koostanud nimekirja lähikonna vaatamisväärsustest. Suuremale seltskonnale saame koostööpartnerite abiga korraldada erinevaid aktiivseid seltskonnamänge ning nuputamist, osavust ja kiirust nõudvaid meeskonnaharjutusi.

Aga Paatsalus on hea ka niisama olla ja lasta ajal omasoodu kulgeda. Võite mõnuleda basseinis või ujuda meres, hõljuda paadiga rahulikul laheveel ja päikest võtta, unistada mererannas, jalutada kadakases männimetsas, tegelda linnuvaatlusega, kiikuda, suitsutada kala, istuda sõpradega lõkke ääres ja grillida, mängida seltskondlikke mänge võrkpalliplatsil või rannas, nautida sauna, imetleda päikeseloojangut ja -tõusu.

Sõltumata tegevusest, pakub lääneranniku kaunis ja erakordselt liigirikas maastik, ennekõike aga kohalik puhas loodus võimsat elamust ehedast Eesti rannaromantikast.